HOMER

kde se da koupit sestilety korejsky ženšen za slusnou cenu

chtěl bych koupit Korejský žensen bud kořen v celku nebo plátky možná i extrakt.alespon trochu levnejsi nez 14.50kc za jediny gram(6 let starého=zralého ženšenu)…muzete mi prosim nekdo poradit?Noták,ku­pujete někdo ženšen?Nemusí to být přesně tento druh,tak alespon kde se prodává s informacemi o obsahu % léčivých látek anebo záruce že je zralý.

Nejlepší odpověď
Klarisa

Zeptejte se v obchodě zdravé výživy,tam mají všechno,možná vám ho objednají.Jinak zkuste inzerát na internetu,určitě někde bude.

meda007

Já kupuju ženšen na http://www.eshop­.lavivant.cz/ a spokojenost. 🙂