Kde se dá koupit polská ochucená želatina Galaretka v okolí Prahy?

Údajně se dříve dodávala do nějakého obchodního řetězce. Netušíte jestli se dá opravdu někde sehnat a v kterých obchodech?

Nejlepší odpověď
johana 56

V našich obchodech se mi ještě nepodařilo ji koupit.
Již řadu let si ji vozím z Polska,je výborná,nabízí minimálně 10 různých příchutí,snadná příprava.

Další odpovědi
barnajka

Tesco, Lidl.
Ovšem ne každá prodejna..a i výběr příchutí je omezený.
Viz Poznámka a diskuze u receptu http://www.to­precepty.cz/re­cept/8393-kefirova-galaretka/

Možno též objednat přes e-shop http://www.ga­laretka.cz/

anonym

No a ještě pro doplnění, v Turnově je rybárna nad náměstím, kde se dá sehnat. Dokonce jsem tu poprvé sehnala něco mezi galaretkou a pudinkem tzv, Kysel. Taky je moc dobrý. Jsem zvědavá, kde se dá něco takového koupit v Praze a okolí.

anonym

Barnajce – děkuji především Vám, ten e-shop by mne nenapadl a ani se mi v nabídce na netu neobjevil. Zkusím nejdřív to Tesco, vím, že do Lidlu už se údajně nedodává. Tam jsem se na to ptala nedávno.