kde se dá koupit nebo objednat hubnoucí kapsle CAPSIPLEX ?

pilulky s obsahem chilli papriček

Nejlepší odpověď
kenyrts

už jsem tady jednou na toto téma odpovídal.
kopie z Aha:
Zázrak v podobě nenápadné pilulky se jmenuje Capsiplex. Kouzlo obstarají chilli papričky obsažené v prášku, které dokážou výrazně zvýšit metabolismus a tím i spalování tuků. Polknutím jedné pilulky Capsiplexu se dá spálit tolik kalorií jako při 80 minutách chůze či 25 minutách běhu. Podle výsledků pokusů pořízených univerzitou v americké Oklahomě zhubli lidé, kteří užívali tabletku, o 278 kalorií více než ti, kterým vědci dávali tzv. placebo (náhražka léku bez účinných látek, o které si pacient jen myslí, že ho léčí – pozn. red.). Potěšitelná je i cena 900 Kč za dávku capsiplexu, která vystačí na 1 měsíc.
Kde sehnat to teda nevím!!

Další odpovědi
vladana

Dobrý den, seženete na aukru u ověřeného prodejce www.aukro.cz – zadejte si heslo capsiplex

Zdroj: www.aukro.cz