Avatar uživatele
Amie

Kde se dá koupit kvalitní a ne drahá podprsenka?

Kde nakupujete podprsenky? Nebo lépe řečemno jaké obchody (ne internetové) byste mi doporučili na koupi kvalitní, ale zas ne předražené podprsenky?
Volíte raději tipu New Yorker či H&M, neb přímo obchody se spodní prádlem jako je Triumph?
Doplňuji:
A nemát nějaký nápad kde třeba v Plzni kam to mám nejblíž? Jestli je něco v Olympii či Plaze, nebo víte samostatné obchůdky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Amie

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? MadAnnie, anonym před 4357 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MadAnnie

Já nakupuji hlavně v Tecku od značky F&F, vzhledem k tomu, že jsem poměrně vyvinutější, tak je pro mě těžko sehnat něco v obchodech typu New Yorker apod.(to co oni vydávají za číslo 80C odpovídá tak 70A 😁 )

V tom F&F jsou různé velikosti a dobře sedí a za dobrou cenu, navíc když vychytáš nějakou tu slevu, tak se pak divíš že koupíš jednu za stovku. Jinak stojí od 200 – 350. Kolikrát jsou v balení i dvě.

Zrovna včera jsem si koupila podprsenku v Intersparu, mají teď 50% slevy na spodní prádlo Pascarel a vyšla mě na 124 Kč. A sedí výborně, našla jsem druhý obchod, u kterého mě podprsenka sedí. Jupíííí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Spodní prádlo kupujeme zásadně ve speciálních obchodech na to zaměřené. Nikdy bych si nekoupila nekvalitní podprsenku někde z toho New Yorkeru, stejně se mi tam nelíbí ani to jejich oblečení… Je prostě lepší si za kvalitu připlatit, mít tak dvě až tři bezvadně padnoucí podprsenky, než jich mít sto padesát, z nichž by vás každá tlačila, škrábala a v nejhorším případě pak zdeformovala prsa… Z dobrých značek mě napadá třeba Timo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Amie, dá se to. Když si pohlídáte slevové akce, tak určitě najdete i v podprsenkách slušný výběr. Ráda jsem nakupovala v prodejně Quelle (dnešní Halens). Nebo v prodejně kusového textilu (majitelé a názvy se měnili, ale sortiment zůstával). Triumph má kvalitativně velmi slušné prádlo a dá se vybrat v různých cenových stupnicích. Nikdy jsem nepropagovala jednu značku. Vybírala jsem si podle toho, co se mi líbilo a sedělo mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

mě vyhovuje od Trioly – dost často koupím i v Marks and Spencer.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kore7

Já jsem si zrovna nedávno vybírala tady https://www.so­sexy.cz/podprsen­ky Tak mrkni, třeba si tu také vybereš 🙂

před 1953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Makoušek

V řetězcích jako háemko, New Yorker apod. jsem nakupovala dřív. Podprsenky tam měli hezké a levné, ale velikosti? Ty byly opravdu k pláči, max. se tam dal sehnat košíček velikosti D. Takže to dopadlo tak, že mi prsa lezla z podprsenky spodem i horem :D :D Stejný problém u plavek. V létě jsem hledala výmluvy, proč nejít s kamarády na koupaliště, protože v těch plavkách by to byl akorát trapas. Tehdy jsem ještě nevěděla, že jsou i jiné možnosti. Holky s většími prsy pořídí prostě jen ve specializovaných prodejnách nebo na netu. Nikomu to nevnucuju, ale já třeba chodím do Poradny správných velikostí podprsenek v bílé labuti. Od tý doby mám rozhodně větší sebevědomí. Nestydím se svléknout před přítelem do spodního prádla apod.

před 3155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sassy

V Praze jsou super obchůdky:
www.spravnapod­prsenka.cz
www.caresse.cz
www.braexpert.cz
(adresu obchodů najdeš na webu)

Na rozdíl od rádoby specializovaných obchodů typu Intimissimi, Triumph atd. provádějí profesionální bra-fitting.
Mají kvalitní prádlo, takže počítej cena za podprdu nejmíň 800 Kč, spíš víc.

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování