ZangetsuTS

kde se dá koupit do 6000 Kč Kobra nejvýš 3,4 roky Venomoid ?

Nemůžu do 6000kč sehnat
sice za 4500 a 5000kč ale to jsou 6 a 8 let staří ..
Chtěl sem je mít od mladšího ..
Nejlépe at to není albín ale klidně může být ..

Jo a jinak pro ty co neví co to je venomoid je to např had s odstraněnými jedovými žlázami takže není jedovatý ..

Odpovědi
venkovan

Zkus nějaké čínské restaurace. Myslím, že je tam mohou mít v lahvi s nějakým alkoholem. kdžy to teď koupíš,tak až za roky budeš moci alkohol, bude to super pošušňání.
Je to to samé, jako moraváci zakopávali soudek se slivovičkou při narození syna, dcery. Na svatbě potom soudek otevřeli.

kamila44444

Zkus někde zadat inzerát, že hledáš kobru. Nebo se u někoho ozvi, že máš zájem a nabídni cenu. Zkus se podívat sem:
http://www.ba­zos.cz/

pavouk1971

no,osobně bych nikdy takové zvíře nechtěl.pokud jsem jedáky mněl,tak se vším všudy.Co vím tak devenotermizací se v širokém dalekém okolí zabýval jen jeden člověk a to Dušan Thurzo z Bratislavy a myslím,že se nemýlím když řeknu,že většina takových to zvířat je jeho práce.Dlouho jsem tohodle človíčka neviděl,ale pokus se ho vigooglit....­.....jináč snad bys uspěl u polských teraristů,protože tam dostat vyjímku k chovu nebezpečných druhů,konkrétně jedovatých hadů je bez doktorátu témněř nemožné.