sef134679

Kde se dá koupit 1mm černý karton?

Ahoj,
sháním karton o tloušťce 1 mm (asi 600g/m2), který by byl černý i v řezu. Našel jsem jej jen v jednom Pražském obchodě. Kvůli blížícímu se termínu odevzdání ale nemám čas čekat na poštu. Ví někdo o prodejně ideálně v Uherském Hradišti, Zlíně, nebo Olomouci, kde by jej měli?
Navštívil jsem už bezpočet papírnictví a výtvarných potřeb, taky volal na prodejny po celé Moravě, které jsem si na internetu vytipoval. Nikde nic.

Díky za každou užitečnou radu

Odpovědi
Malvína

Asi by bylo lepší jej shánět dříve než na poslední chvíli. Co zkusit do prodejen zavolat nebo se přijít zeptat rovnou…?

nyjono

Karton barevný i v řezu není zcela běžné zboží, takže to vidím s termínem bledě.