ivera45

Kde se cítím velice štastná?Musím napsat popravdě mezi vámi hodnými a milými lidmi

Ještě jednou moc všem děkuji jste báječní ,i když vás neznám ,umíte člověka potěšit a dodat mu sílu

Nejlepší odpověď
panenka

Nemáš Ivero zač

Další odpovědi
Jahoda

Ivero, jste velmi milá, spokojená a ochotná uživatelka 🙂 Jsem ráda, že jste se do naší party přidala a „jedete“ s námi. Doufám, že zde zůstanete dlouho a Odpovědi pro vás budou místo odpočinku a „dodavatelem“ dobré nálady.

Přeji mnoho úspěchů a krásných zkušeností. 🙂

rynek878

Jsem zde už nějaký ten pátek,možná déle než si vůbec kdo může myslet,ale takovou spokojenou a milou uživatelku jsem zde ještě nazažil.Přeji Vám,aby vám to nadšení a potěšení z nás všech dlouho a dlouho vydrželo,hezký ve­čer.

aramah

Musím se přiznat že se stotožňuji s vaší otázkou ivero.

Toruk

Souhlasím, taky myslím, že jsou zde dobří lidé, kteří mají zájem o solidaritu a sounáležitost. To mi vyhovuje.

Jsem zde také rád. Leč, k tomu, abych mohl říct, že jsem v nějaké skupině velice šťastný, asi bych potřeboval osobní kontakt…