Dlostev

Kde se chcete vidět za 5 let?

Nejlepší odpověď
anonym

Na bigbítě a na jednom jevišti si zahrát s kapelou
AC/DC

Další odpovědi
quentos

Uprostřed šťastné a milující rodiny, šťastně ženatý, v lepší práci. Pokud jde o to „kde“ zeměpisně, rád bych zůstal v ČR; kde přesně, to je mi celkem jedno, ideálně na Moravě – tu jsem si za dob studií stihl zamilovat.

Rocker

Tam,kde jsem teď,nejlépe i ve stejném věku jako teď.

zjentek

plány jsou iluze ..dnes žiju jak umím :o

alexandra

Já v důchodu,a to se mi doufám splní.

suaeda

Snad konečně v důchodu, pokud nebudou dále prodlužovat věkovou hranici.

Ozzy21

Po maturitě :D

badisko

No tak toje …dobra otazka protoze sam nevim na ktere nisto se presunu z teto destive krajiny…nemohu se rozhodnout mezi Novym Zelandem a Aljaskou …nakonec si hodim korunou (eurem) zbalim bagl a necham to v rukou buhu …
Zivot je plrilis kratky nez abych ho stravil na jednom miste… ikdyz je pravda se teto kraj mi bude chybet …no co vzdy se mohu vratit Irsko je opravdu uzasna zeme a Irove jsou moc fajn lide …

Mirdas

Na vlastní jachtě pořádajíc mejdan pro časopis Playboy.

huxa

V zrcadle. Pokud někde jinde, můj zdravotní stavy by asi nebyl moc dobrý.