Nikkol

Kde se berou na silnicích ty boty?

Docela často vídám ležet na silnici vždy jen jednu botu. Včera jsem na dálnici potkala dokonce kozačku..

Nejlepší odpověď
anonym

Pri smrtelnych nehodach to byva skoro vzdy a boty pak letaji i hodne daleko od nehody a hasici je pak uz nehledaji a neodklidi.
Ale pevne verim , ze ne vsechny boty na dalnicich jsou jen ze smrtelnych nehod. Vidim jich ale take hodne . -iv-

Další odpovědi
Drap

Jen nepatrné procento je ze smrtelných nehod, ostatní jsou zkrátka jen vyhozené. Bohužel v některých místech je i spousta pneumatik a jiných věcí.

arygnoc

odpadky, zahozené věci.

že by přestávaly existovat kontajnery na odpad?