M@XeLL

Kde se berou děti?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No coment.

u nás dnes lítal čáp. Že by???
Doplňuji:
To Panenka: Ano, dva lidi opačného pohlaví, ale vztah být nemusí a rádi se mít taky nemusí. Jen to prostě ujede…

Další odpovědi
FOG

V nekterych zemich berou deti – rodicum,treba za vykupne.
Jinak deti se neberou ,ale rodi.

BENYTA

Správně se berou za krček,mezi hlavičku a zádíčka,a druhá ruka se dá pod kostrč,tedy pod prdelku.Tak se BEROU děti.

panenka

Na začátku je vztah dvou lidí kteří se mají rádi a právě z toho vztahu se pak narodí malé děti.

vecernice

Spermie od muže musí oplodnit vajíčko od ženy,to mě učili ve škole.Pak taky třeba v babyboxu,to je zřejmě dnešní trend,ale nechci nikomu brát iluze.

anonym

Nebude to dlouho trvat a budou se pěstovat jako žampiony – díky genet.inženýr­ství.Na objednávku.

martina1

Asi na houbách,aspoň nám to rodiče vždycky tvrdili.Nebo aspoň u nás doma,vždy táta říkal,to bylo ještě,když si byla na houbách:-)
Doplňuji:
Panenko nechci vám brát iluze,ale děti se často rodí bohužel i bez předchozího vztahu,ale jinak máte pravdu a mělo by to tak určitě být.