Avatar uživatele
Zlatomuska

Kde se berou chlapi se smyslem pro rodinu?

Můzete mi poradiot, kde se berou chlapi, kterí mají vztah k dětem, i k cizím, se smyslem pro rodinu a dobrodruzství? Nemůzu takového najít , dá se takový unikát někde snad koupit?;o)
Doplňuji:
Tak hlavně aby náklady na chov nebyly prílis vysoké;o)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Smekám klobouk před Vašim vtipem i Fortinovým smyslem pro humor. V mém případě bylo tím správným činidlem velmi málo příkladné manželství mých rodičů a určitě také obrovské štěstí při výběru manželky. Ovšem recept to není. A opět bodík pro Fortina.

Po přečtení vašeho doplňku jsem si vzpoměl jak Bůh přivedl na svět člověka – nejprve z hlíny uplácal tvora, tedy muže a pak po tvoru ženu! Rada na závěr: kupte si papouška…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Koupit se nedá ale najít se dám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Já ho našla u jiný ženský:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já ho našla také na netu, tak doporučuji rozhodit sítě, snad to výjde, držím pěsti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Oni tu jsou,ale nemají to napsané na čele.
Za druhé,je důležité ,vědět co si pod tím pojmem představujete vy!
A plno lidí napsalo hledat a já přidávám-hledat!

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

Píšeš koupit, kolik dáš? Já mám jednoho doma, ale ještě uvidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aluška

Najít se takový chlap určitě dá … je to hodně i o tom štěstí být ve správný čas na tom správném místě … a i přes to, že se nedaří nezoufat a nevzdávat se… seznamku na netu také mohu doporučit… já svého prince na bílem koni potkala přesně tam …jen opatrně a s rozumem … nenaletět na sladké řečičky a podobné pitomosti … ale věřím, že vy přesně víte co hledáte a věřím, že přesně toho chlapa i najdete držím pěsti … 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

To fortin: super odpověď !!! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sini-Minis

Taky jsem přesvědčená, že se najít dá, ale jako vše v životě – je to i tady hlavně o ŠTĚSTÍ – buď být ve správnou dobu na správném místě, nebo se náhodě snažit nějakým způsobem pomoci. Někdo zavrhuje seznámení na netu – já například tento způsob můžu jen doporučit. Jsem příklad toho, že se i takto dá najít ten pravý. Byl to nejlepší nápad v mém životě. Proč? PROTOŽE MI VYŠEL. Jsme spolu sice zatím jen necelých 6 let, ale manželství klape. A to jsem byla předtím, co se vztahů týče, už docela skeptik. Ale v lásce by asi nikdo neměl být skromný a přestat hledat tu svoji druhou polovinu. Přeju hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já si začínám už pomalu myslet,že takoví už ani nerostou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Ti se nikde neberou. Takového muže musíte potkat. Takže hledejte…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Ne ne,nehledat ,to musí přijít samo,pak by si o sobě moc myslel.Jen to chce trochu tomu pomoct…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zlatomuska

Ne děkuji, papouska raději ne, by asi dlouho neprezil, my máme kocoura:o)))

před 5147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Zlatomuska

Děkuji všem za vaše názory. Máte samozřejmě všichni pravdu. Já to vím a nevzdávám se, ikdyž sancí uz jsem dala tolik, ze by to slabsí povahu snad zabilo :o). Nad vodou mě drzí jen můj syn, jen díky němu jsem silná, i když on asi nejvíc schytává tu mou nenaplněnou snahu a stejně mě pořád miluje. Je to ten nejlepsí chlap..

před 5148 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek