Zlatomuska

Kde se berou chlapi se smyslem pro rodinu?

Můzete mi poradiot, kde se berou chlapi, kterí mají vztah k dětem, i k cizím, se smyslem pro rodinu a dobrodruzství? Nemůzu takového najít , dá se takový unikát někde snad koupit?;o)
Doplňuji:
Tak hlavně aby náklady na chov nebyly prílis vysoké;o)

Nejlepší odpověď
dudu

Smekám klobouk před Vašim vtipem i Fortinovým smyslem pro humor. V mém případě bylo tím správným činidlem velmi málo příkladné manželství mých rodičů a určitě také obrovské štěstí při výběru manželky. Ovšem recept to není. A opět bodík pro Fortina.

Po přečtení vašeho doplňku jsem si vzpoměl jak Bůh přivedl na svět člověka – nejprve z hlíny uplácal tvora, tedy muže a pak po tvoru ženu! Rada na závěr: kupte si papouška…

Další odpovědi
fortin

Koupit se nedá ale najít se dám.

iwetax

Já ho našla u jiný ženský:-(

BEAES

Já ho našla také na netu, tak doporučuji rozhodit sítě, snad to výjde, držím pěsti.

Michal

Oni tu jsou,ale nemají to napsané na čele.
Za druhé,je důležité ,vědět co si pod tím pojmem představujete vy!
A plno lidí napsalo hledat a já přidávám-hledat!

Zdroj: život

Marunka

Píšeš koupit, kolik dáš? Já mám jednoho doma, ale ještě uvidím.

aluška

Najít se takový chlap určitě dá … je to hodně i o tom štěstí být ve správný čas na tom správném místě … a i přes to, že se nedaří nezoufat a nevzdávat se… seznamku na netu také mohu doporučit… já svého prince na bílem koni potkala přesně tam …jen opatrně a s rozumem … nenaletět na sladké řečičky a podobné pitomosti … ale věřím, že vy přesně víte co hledáte a věřím, že přesně toho chlapa i najdete držím pěsti … 😉

standa

To fortin: super odpověď !!! 🙂

Sini-Minis

Taky jsem přesvědčená, že se najít dá, ale jako vše v životě – je to i tady hlavně o ŠTĚSTÍ – buď být ve správnou dobu na správném místě, nebo se náhodě snažit nějakým způsobem pomoci. Někdo zavrhuje seznámení na netu – já například tento způsob můžu jen doporučit. Jsem příklad toho, že se i takto dá najít ten pravý. Byl to nejlepší nápad v mém životě. Proč? PROTOŽE MI VYŠEL. Jsme spolu sice zatím jen necelých 6 let, ale manželství klape. A to jsem byla předtím, co se vztahů týče, už docela skeptik. Ale v lásce by asi nikdo neměl být skromný a přestat hledat tu svoji druhou polovinu. Přeju hodně štěstí.

anonym

já si začínám už pomalu myslet,že takoví už ani nerostou.

afro.minerva

Ti se nikde neberou. Takového muže musíte potkat. Takže hledejte…

vecernice

Ne ne,nehledat ,to musí přijít samo,pak by si o sobě moc myslel.Jen to chce trochu tomu pomoct…

Zlatomuska

Ne děkuji, papouska raději ne, by asi dlouho neprezil, my máme kocoura:o)))

Zlatomuska

Děkuji všem za vaše názory. Máte samozřejmě všichni pravdu. Já to vím a nevzdávám se, ikdyž sancí uz jsem dala tolik, ze by to slabsí povahu snad zabilo :o). Nad vodou mě drzí jen můj syn, jen díky němu jsem silná, i když on asi nejvíc schytává tu mou nenaplněnou snahu a stejně mě pořád miluje. Je to ten nejlepsí chlap..