Hamšík

Kde rozmenit drobne Eura na Kč?

Nejlepší odpověď
anonym

Kolik jich máš (myslím hodnotu, ne počet)?
Obvykle se ti spíš ´vyplatí´ je schovat na příští cestu do zemí, kde je platidlem €.
Pokud se jich opravdu chceš zbavit (a např. nikdo ze známých je nechce), obejdi si lokální směnárny, některé ´berou´ i mince € podle kurzu.
V bankách počítej s tím, že pokud ti je vymění, pak za poplatek, který valnou část jejich hodnoty ´pozře´.

Další odpovědi
Funna

sice netuším, jak se rozměňují eura na koruny..když tak na centy, ne? .-)…jinak odpověď viz moula…pokud jich máš pár, tak se to ani nevyplatí…to je spíš někomu prodej, nebo si je nechej pro strýčka příhodu…

McArthur

Zkus městskou kašnu 😉

Pepa25

Co to znamená drobné? Mince?