Barbora9

Kde půjčit retro kočárek na focení?

Sháníme na půjčení starší dobový kočárek na profesionální fotografování, nevíte kde bychom mohli sehnat? A jak se pohybují ceny?

Odpovědi
Mozeq

Zde jsou stránky, kde lze půjčit retro kočárky, jsou tam i ceny za půjčovné:
www.retrokoca­rek.cz/
nebo
http://www.kla­sickekocarky.cz/

osmanek

Můžu doporučit již zmiňované klasickekocarky.cz, také jsme měli půjčený, ale na svatbu 🙂 Ceny se odvíjí od počtu dní na kolik si půjčuješ, my měli na tři dny a platili jsme 15% z ceny kočárku, vyšlo nás to na 2000,– myslím.