malelane

Kde prosím se dá sehnat v Praze jodid draselný? Děkuji, paní Jana

email: malelansun@seznam.cz

Nejlepší odpověď
dudu

K té soli nabízím za levný peníz zachovaný protichemický oblek, tzv. atombordel.

Další odpovědi
venkovan

Radioaktivní mrak k nám ještě nedorazil a až dorazí, tak to nebude ani o takové síle jako návštěva některých našich regionů, pobyt v některých budovách, prohlídka na rentgenu. Ve své podstatě Evropa dostala větší nadílku po Černobylu.
Jinak by se mohl sehnat v lékárně. Ale proslýchá se, že lidí již co mohli vykoupili, teď jsem zvědav co s tím budou dělat.
Trochu mi to připomína příběh očkování proti prasečí chřipce. Z počátku lidi křičeli, že stát nakoupil očkování jen pro 10 % populace, potom zas ti samí křičeli proč jí nakoupil tolik.
Tedy předpokládám, že ho sháníte kvůli problémům s atomovkou v Japonsku a ne ohledně léčení kožních onemocnění houbami apod.

Děda Louda

Třeba tady:

Prodejna laboratorních potřeb a chemikálií, Praha:
Kurta Konráda 18, 190 00 Praha 9 – Libeň
tel.: 284 813 034, 777 913 387, email: praha@verkon.cz
Po – Čt 8.00 – 12.00 / 13.00 – 17.00, Pá 8.00 – 12.00

http://www.ver­kon.cz/labora­torni-chemikalie-penta/?letter=J

Katalog. č.
60405G0500 č. min. 99 % 500 g 539,– Kč

Katalog. č.
60400G0500 p.a. min. 99,5 % 500 g 585,– Kč

arygnoc

http://cz.kom­pass.com/live/cs/g53090­10105w3110032/slou­ceniny-drasliku-amonia/jodid-draselny-1.html

katalog prodejců.

Nepropadejte panice!

jey

Hlavne nepropadat panice ! Az to bouchne v sousedctvi, tak Vam urcite Vase dobra, hodna vlada rozda jod draselny aby mela jeste komu vladnout . Jey