paja2307

Kde prosím nalézt „venkovní posilovnu“ v Domažlicích ? Myslím tím nějaké hrazdy, kliky na bradlech apod. ?

Není tím myšlěno dětské hřiště se skluzavkami

Odpovědi
AlfonzSP

Ve vasem krasnem meste pobyvala Bozena Nemcova, ale v.p. tam nemate.
https://mapy.cz/za­kladni?x=12.9622318&y=4­9.4504488&z=1­2&q=venkovn%C3%AD%20po­silovna&cat=1 Nejblizsi mas ve Kvicovicich

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paja2307

AlfonzSP:

Děkuji, ale vyhledat to přes mapy jsem zkoušel také a 3/4 venkovních posiloven to nenajde (nikdo je tam nezadal) – vyzkoušeno na příkladu v Klatovech kde to najde asi 2 a přitom vím min. o 8 v tomto městě.

Proto hledám odpověď od někoho místního, já jím nejsem. Děkuji.