astor

Kde prosim dostanu koupit balici papir v cerne barve diky

Nejlepší odpověď
Toruk

Záleží v jakém městě. Kdyby v Praze, znám tam speciálku na papíry, mají tam všechny možné barvy a vzory, matné lesklé i třpitivé; obchod se jmenuje Svět papíru. Je to ve Václavské ulici (ne náměstí), pár kroků od Václavské pasáže, kousek od Karláku.

Pro Pecudku: ?

Další odpovědi
barnajka

Jestli potřebujete zabalit dárek a opravdu to musí být papír, zkuste se zeptat v kterékoliv balicí službě – najdete ji buď jako samostatnou prodejnu, a nebo jako součást většiny super/hyper marketů a nákupních center. Dárek vám tam můžou zabalit přímo, ale určitě vám prodají i jen samotný materiál.

Nevím, nač ten černý papír potřebujete – jestli jednorázově nebo k častější spotřebě…jestli pro formální/neformální příležitost atd… Ale pokud to okolnosti dovolují, improvizujte! Já když nemůžu sehnat papír přesně podle mých představ, dárek zabalím klidně do textilu, barevného igelitu…prostě co je po ruce a nebo snadno k sehnání. Když balím dárek pro někoho blízkýho a nemusím se ohlížet na konvence, pro materiál se nestydím jít klíďo píďo i do sekáče – za pár korun tam můžete nakoupit spoustu zajímavých látek (ať už přímo „metráž“, a nebo v podobě starýho trička :)
Originálně se dají využít i igelitky všeho druhu – často mívají nápaditý potisk, přičemž sehnat se dají samozřejmě i v jednobarevné variantě.
Všechno záleží jen na vaší fantazii a na příležitosti, ke které je dárek určen :)

Pecudka

To asi těžko, co takhle eternit? 🙂

arygnoc

v praze normálně v papírníctví.

tedy – skoro normálně – ne všude.
ale v papírníctví.