nyjono

Kde produkce kupuje oblečení pro seriál Ulice?

Kamarádce se líbí halenka, kterou nosí 2 hlavní postavy a nikde ji nenašla. Se šněrováním u výstřihu a na ramenou.
Víme už, že některé kousky jsou z běžných obch.řetězců s oblečením.
Díky.
Foto z veřejně dostupnýc zdrojů.

Odpovědi
Edison

Nemusej je nutně kupovat. Mají své kostimérky, mohou si je vyrábět. Ale jistě mají i své stránky, tak proč se ptát u kováříčka a nezeptat se rovnou u zdroje, co? Tohle uvažování mě fascinuje. Když chci propisku, jdu do papírnictví koupit propisku a ne do masny se ptát, kde se kupujou propisky… bože…

nyjono

JJ, skoro na všech stránkách o seriálu se zmiňují, kde které oblečení pořizují.
A šití oblečení pro tolik postav by se asi dost prodražilo, takže je nejspíš kupují v běžném obchodě.
To už víme, některé kousky jsme už v obchodě viděli. Jen ta halenka nám nějak unikla.

Edison

Ani ne… Mnohdy se to dělá jednoduše, na jedno použití. Ale rozhodně neříkám, že by jenom šili. Spíš si myslím, že to dělaj jen jako nějaký zvláštnosti.

nyjono

Nevím, co je kostimérka.

Edison

Sorry… Kostymérka…