martinka21

Kde prodávají „dotykovou desku“?

Kde prosím prodávají „dotykovou desku“ na mobil?Myslím teď v kamenném obchodě, na internetu už jsem je našla

Odpovědi
anonym

  1. Nezakládej novou otázku – ´nikdo´ neví, o co jde!!! – pokračuj v Doplnění nebo Diskusi.
  2. Chceš-li kamenný krám, je vhodné zmínit aspoň region (těžko si pro to pojedeš z Lanžhota do Aše) – takže třeba tady PT-MOBIL s.r.o., Fibichova 811, 537 01 Chrudim.
  3. Vyměníš si to sama?? – pokud ne, doporučuju zadat celou opravu (včetně pořízení dílu) servisu – budeš mít záruku na díl i práci.

Dochy

Asi jedině v nějakém servisu. To není normální spotřební zboží pro běžné smrtelníky a telefonů je spousta typů.