NIČITEL

Kde prodat vzácné Pokémon karty?

Dobrý den ,poradí mi někdo kde prodat vzácné Pokémon karty ,zkoušel jsem Aukro ,sSbazar ,Bazos a Ebay a nikdy se neprodali i kdyz jsem dal nizsi cenu nez je obvykle.

Odpovědi
dubraro

IMHO nejnadějnější je to Aukro, nebo e-bay nebo i polské Allegro. Bude to chtít trpělivost, u sběratelských vzácností může trvat déle, než se najde kupec. Specializovaných sběratelů bude asi málo a z nich je třeba ještě aby se našel takový, který to ještě nemá a zároveň je ochoten to zaplatit.