Weirdquestio

Kde prodat štěňata drahé rasy?

Teta prodává štěňata tibetského mastifa (viz fotka) a já se snažím najít web, kde lidé poptávají takové psy. Jelikož se jedná o drahého psa (kolem 20 000 Kč), tak předpokládám, že je musím prodávat jinde než obyčejné psy.

Na bazoši a sbazaru se psi prodávají běžně, nevím ale, kde se takoví psi prodávají nejvíce. S weby zaměřenými na zvířata nemám žádnou zkušenost.

Zvažuji i weby v okolních zemích.

Nejlepší odpověď
Drap

Neřadil bych je mezi drahé psy. Drazí psi začínají někde na padesáti tisících. Dnes se i nepapíroví psi o které je zájem prodávají 15 – 20 tisíc. Nejsou speciální stránky na prodej drahých psů. Inzertních webů je celá řada. Zadej si do vyhledavače prodej štěňat a najdeš jich hned několik.

Další odpovědi
nyjono

Na bazoši, sbazaru apod prodávají štěňata většinou jen pofidérní prodejci.
Ty za několik tisíc se prodávají na pořadníku, ne přes inzerát.
Zájemci si vytipují chovatelské stanice, jedou se podívat na rodiče a čekají až se štěňátka narodí.
Pak se jedou podívat a vyberou si a až po odstavení od matky si štěňátko odvážejí.
Shánět informace o prodeji štěňat. když jsou už takhle velká není moc dobrá vizitka.

Nassin

Jen se zeptám: To je tvoje fotografie?

Prostě já...

Mají průkaz původu?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Weirdquestio

@Nassin: Fotka je od tety, která mi fotky psů poskytla, abych vytvořil inzeráty.

Nassin

Teta je z Ruska?