ladada

Kde prodat staré filmy?

Máme doma staré filmy spíše snímky natočené v té době ne do filmu ale prostě zaznamenání událostí o druhé světové vélce a hitlerovi nevíme úplně přesně co anich je , nevime kde by se dali přehrát. Nevíte kde bych se o tom mohla dozvědět víc a popřípadně je i prodat?

Nejlepší odpověď
led

Ponúknite do múzea

Další odpovědi
haunted

zkus aukro jako starozitnosti

lexx

Může jít o cenné dobové dokumenty, ať prohlídne nějaký historik nebo pracovník muzea.