MasterGames

Kde prodat používanou elektroniku?

Mám spoustu používané elektroniky (herní myši, mikrofony k PC, sluchátka, cd hry na pc, herní klávesnici, 3 staré mobily, herní podložku) a nechci ji vyhazovat. Ale nevím kde bych ji mohl někomu za rozumnou cenu prodat? Neznáte nějaké obchody nejlépe v okolí Prahy? Neříkejte mi, že neexistují takové obchody. To by člověk musel každou elektroniku, kterou nepoužívá nebo si místo ní koupil lepší vyhodit.

Předem všem moc děkuji za odpovědi :D

Nejlepší odpověď
Drap

Obtížně se hledá pro elektroveteš kupec. Většinou to nikdo nechce ani zdarma.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Třeba na aukru. Jinak třeba bazar, kde však toto zboží pro svu opotřebenost a stáří již nemusí brát.

zjentek

Aukro, E- bay. Především zkus FB (atlas hub), třeba některé z místních skupin, věnujících se inzerci.

Rokio

V bazaru s použitou elektronikou. Dále můžeš prodat starou elektoniku členu rodiny nebo příteli, který by měl zájem a elektroniku rád používá. Můžeš se zeptat i svých sousedů.

nyjono

Existuje přece spousta bazarů. i internetových. I FB.
Stačí foto a přidat cenu a kontakt a pak čekáš.

mzm

Červený kontejner…https://­www.asekol.cz/i­mage/max-1500×1500/849.jpg – (obr z asekol.cz)