Kde přihlásit syna na fotbal v Brně?

MÁM SYNA 4 A PŮL ROKU STARÉHO,A RÁDA BYCH HO PŘIHLÁSILA NA KURZ NEBO KROUŽEK NA FOTBAL,V BRNĚ!! VÍTE O NĚJAKÉM?? DĚKUJI

Nejlepší odpověď
baghira

Většina základních škol organizuje zájmové kroužky, mezi kterými nechybí i sportovní hry.

Ale chtít uvrhnout čtyřleté dítě do tak brutální a nebezpečné hry jako je fotbal, nad tím jen kroutím hlavou.

Další odpovědi
hanulka11

Nábor se provádí od dubna do června u každého fotbalového odílu, ale mám obavy, že v jeho věku ho ještě nevezmou -
nábor se provádí -mladší přípravka 6 – 8 let
starší přípravka 8 – 10 let
ale každopádně se můžete v některém z odddílů informovat , je jich v Brně dost.
Já sama bych nechala ještě chlapce dětským hrám a nenajížděla tak brzy na takový sport, jistě máte nějakou utkvělou představu, ale lépe konzultovat s nějakým trenérem
třeba je váš chlapec opravdu hodně nadaný
Doplňuji:
zkuste třeba zde – jistě vám podají info
http://www.sksla­tina.net/index­.php?ctg=nabor