anci

Kde předepíší HA?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli nevíte zda je pravda, že hormonální antikoncepci Vám mohou předepsat na pohotovosti(sa­mozřejmě mám na mysli když má gynekolog dovolenou apod.)?Dočetla jsem se to v různých diskuzích a chtěla bych vědět jestli je to možné.

Nejlepší odpověď
Lucijej

HA ti předepíší na pohotovosti nebo i tvůj praktický lékař. Mě ji jednou předepsala radioložka a bylo to úplně v pohodě.

Další odpovědi
Wang

Je to možné. Záleží ale hlavně na konkrétním doktorovi. Budete to mít dražší.
Pokud nevíš, najdi si nejbližší pohotovost, zvedni telefon a zavolej tam.

Michal Kole

Na pohotovosti je to za poplatek 90 Kč.

Nebylo by jednodušší a levnější si naordinovat „celibát“ ?