misec

Kde podepsat plnou moc

Dobrý den, potřebuji podepsat plnou moc mamce. Jen nevím kde:D…Předem děkuji:)

Nejlepší odpověď
quentos

Měl jsem nedávno stejný problém s kolegou. Skutečně je to však něco, co si lze stáhnout, vytisknout a dát jí to prostě k podpisu… formulář např. na odkazu níže

Zdroj: www.formstudi­o.cz/formulare/plna-moc.asp?utm_sou­rce=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=kon­kretni-formulare

Další odpovědi
kenyrts

myslím,že buď u notáře nebo na matrice.

panenka

plná moc se sepisuje u notáře .musíte tam s vaší maminkou zajít kde tu plnou podepíšete a oni potvrdí že ty podpisy jsou notářsky ověřené a pravdivé

Jakub

Pro platnost plné moci stačí ověřený podpis toho, kdo plnou moc dává. Na to je potřeba zajít na obecní úřad a nechat si tyto podpisy ověřit. Je zbytečné a drahé chodit k notáři.