stryda

Kde podat stížnost na vedoucího stavebního úřadu?

Na městském úřadě vedoucí stavebního odboru, zaměstnaná přes třicet let, skoupila louky za korunovou cenu a ted´ pozemky prodává jako stavební parcely, když někdo její činnost kritizuje, hned podá trestní oznámení pro pomluvu, není to střet zájmu a neměla by se s úřadem rozloučit?

Odpovědi
anonym

Ve zbrojovce Uh. Brodě vyrábějí spoustu prostředků k řešení těchto případů. Jinak se v tomto státě spravedlnosti nedočkáte. Kdo má peníze, ten je v „právu“.

Kryšpín

Stěžovat si můžete, ale je to tržní hospodářství, někteří úřednící od spodu až po kocourky co ve vládě převáděli miliony na mamku, dlouhá léta se chovají, utrhni co se dá