Kde plánujete letošní dovolenou?

Máte nějaké plány na dovču?
Já opět letos pouze na 2 vandry ve vlastech českých a to mi stačí.
Jak jste na tom vy,kam vyrazíte?

Odpovědi
kapka

jedu do zahraničí

Irsko. Ale Čechy taky pak. :)

lexx

jiná odpověď

bydliště, kolo, drobné na pivo (nealko) do kapsy, ruksak na záda a okolí 5–10 km

tyrox

jedu do zahraničí

Doplňuji:
Mám rád naši vlast, ale bohužel za mořem se musí do ciziny 🙂

setapouch

jiná odpověď

Vetsinou ji planuju v obyvacim pokoji, je tam nejvetsi stul na rozlozeni map.

Katka99

jiná odpověď

Nemám v plánu jet někam do zahraničí, budu cestovat jen po Česku. Ale kdyby byla možnost ráda bych jela někam k moři.

pusinka50

setapouch: musela jsem ti dát bod prostě jen za vtipnou odpověď:-D Já jsem na tom tak nějak stejně:-))

setapouch

Pri vsi neskromnosti dekuji :)

anonym

Jaký je rozdíl mezi : nikam nejezdím a jsem doma?! Ty leť třeba na Mars a nezapomeň po sobě uklidit ve formě smazání mé odpovědi!

Ještě smaž diskuzi, cestovateli!

anonym

I prasata se musí mít dobře,barbaka­ne,,,chrochtej dál

anonym

On ten Pán Bůh měl asi volno, když jsi čekal na …

anonym

nevím kdo je pán bůh,snad ty…

pizlicka

no vy jste broučkové 🙂