Packal

Kde oslavit 11-tiny?

Kde můžu oslavit 11-té narozeniny( s holkama ze třídy)? Doma bych chtěla jen v případě,že by se vymyslel nějakej super program(s čímž mi můžete také pomoci)… Mě totiž vůbec nic nenapadá.
PS: Pardon za gramatické chyby

Nejlepší odpověď
mosoj

Někde mezi mateřskou školkou a školou.

Další odpovědi
anonym

Klidně narozky oslav výletem na hrad nebo nějakou sportovní akcí – domluv se s rodiči, co ti umožní (a dovolí)…
😉

wolferka176

bowling,doma,bec­kland…

Yggdrasil.

V čajovněěě.

Eddie32

Tak třeba v McDonaldu … 😁 no teď vážně – vyber nějaké místo, kde se bude tobě i kamarádkám líbit… kavárna, restaurace, cukrárna, kino, nákupy…nebo fakt udělejte nějaký hezký výlet do města nebo do přírody – dle vašich preferencí …

arygnoc

záhrada, rožnění, caraoke, … mätiem pletiem jazyky, ale čo navrhnúť?

11 je krásny vek, to ťažké vás iba čaká … tak si to užite.

tip:
keď na to vaši majú a chcete, nech vám zaplatia skok padákom, banžodžamping, prípadne iný adrenalín.