kefud

Kde objednat sladidlo Sucrazit (hříbeček)?

Zdravím,
do nedávna jsem Sucrazit kupoval u nás v cukrárně. Diler který se tím zabýval ukončil svoji obchodní činost.Kontakt na dilera tel.stále obsazeno. Máte někdo kontakt na prodejce kde je možné objednat zmíněné sladidlo na dobírku, případně i na kamenný obchod? Na webu jsem bohužel nic nenašel.

flodur.

Doplňuji:
Pro „Kankyse“ na této stránce jsem také byl, zde je jasně napsáno: Produkt je momentálně neaktivní.Nelze objednat.Trochu unáhlená rada.

Odpovědi
marci1

Distribuce do ČR byla zastavena. Možná ještě kamenný obchod v Brně :
http://www.pa­lla.cz/naturka/dia-potraviny.php

Kankys

stačí se zeptat strýčka google : http://eshop.le­karnakuklik.cz/dnn/pro­ductdetail/cid/30/ca­tegory/vyziva/pid/1259/­productname/su­crazit

mosoj

Ty jsi Žid, že potřebuješ košér sladidlo ?

Kup si jiné, co obsahuje sucralózu. Nebude ovšem košér a nebude ve hříbečku.
Nejzdravější je sladidlo Sévia.

Doplňuji:
Ujišťuji tě, že i jiná sladidla nejsou vyráběna z vepřového masa.