STUDENTKAEVA

Kde nyní sehnat v Brně a okolí plavky?

Potřebuji sehnat o víkendu plavky. Ano je leden a já potřebuji plavky, je to asi dost nestandardní. Potřebovala bych asi jednodílné nějaké sportovnější, levnější. Cena cca do 700Kč. Nevíte kde sehnat? Přes internet se bojím, moje poprsí není zrovna ideální na plavky přes net. Upřesnuji plavky bych chtěla koupit v centru Brna a okolí. Díky moc.
Zbytečné? Nemyslím si.

Odpovědi
Front

Není to zbytečný kus hadru?

tony2412

No opravdu těžká otázka,já bych zkusil nějaký obchod s plavkama…

Tw!st

Třeba ve Vaňkovce určitě najdeš tucet obchodů