Kde nyní koupit knihu Mein Kampf

Kde bych mohl v dnešní době zaručeně koupit knihu Mein Kampf:Adolf Hitler v českém jazyce z roku 2000?

Nejlepší odpověď
Lady B

Ahoj, jednu doma mam, nevim ted vydani, ale bude starsi, tak by to mohlo klapnout, levne prodam. Napis v pripade zajmu. zuzanah@gmail.com
Doplňuji:
Ahoj lidi, prosim, na tuto vyzvu, ze mam knihu Mein Kampf, uz mi nepiste, knihu jsem okamzite po vyzve prodala, je to uz vic jak dva a pul roku, tak prosim, vemte rozum do hrsti........­....... DIKY!

Další odpovědi
Džanička

Bohužel jsem našla jen Mein Kampf z roku 2008 za doporučenou cenu 229 kč na www.knizniweb.cz a www.knihy.abz.cz,z roku 2000 se snažím najít asi hodinu ale marně,nikde ji nemají,ale zkuste si podat inzerát,těch jsem našla opravdu spousty.Shání ji hrozně moc lidí,asi jsem Vám moc nepomohla,třeba bude mít štěstí někdo jiný.

patata

Zkus se podívat na tuto stránku http://www.jcsof­t.cz/bazar/na­bidka.asp?typ=ji­ne&sm=autorkni­hy&jmeno=Adol­f+Hitler...je tam ta co ty scháníš a i knihy stejného typu ale z jiného roku.

Zdroj: http://www.jcsof­t.cz/bazar/na­bidka.asp?typ=ji­ne&sm=autorkni­hy&jmeno=Adol­f+Hitler

lemra@lina

Koupit nevím, ale na netu se to dá najít (kompletní a v češtině), i když se mi to zrovna nedaří :(