ivera45

Kde nejraději trávíte dovolenou?

Nejlepší odpověď
kropitko

Miroslave,to jsem měla říct já!!!!

Další odpovědi
Miroslavst

na odpovědích.cz
Doplňuji:
Kropítko pozdě
http://mm.denik­.cz/17/21/smaj­lik_s_jazykem_s_de­nik_clanek_so­lo.gif
http://www.pe­trc.wz.cz/smaj­lici/43.gif

Zdroj: www.odpovedi.cz

Jahoda

Dvolenou nejraději trávím v přírodě. Velmi ráda cestuji a poznávám nové země a místa. Pokud je tedy hezky, jsem v přírodě. Pokud je nepříznivé počasí, trávím čas doma a většinou jsem na netu, čtu si, objednávám, nebo se koukám na TV. A ještě je jedna možnost: Sednu do auta a jedu se podívat za přáteli a za rodinkou. Také velmi ráda chodím do společnosti (kino, divadlo atp.). 🙂

panenka

Dovolenou nejraději trávím se svou rodinou bud na chatě u svého strýce nebo někde v přírodě.

Michal

Nejraději bych byl u moře.

Andy.vlk

Já jezdím obvykle k moři do Chorvatska nebo k příbuzným do Německa, ale ráda se také zajedu podívat na nějaké české památky. Jinak se mi moc líbí v přírodě hlavně v lese na houbách a podobně.

lorja

Dovolenou mám ráda v přírodě, u vody, i v lese ve srubu.Ráda ji trávím s lidmi,se kterými se cítím dobře.