Avatar uživatele
ivera45

Kde nejraději odpočíváte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, pekynka před 5040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

V posteli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

na pohovce s knížkou a hudbou, ve scrabble klubu u dobrého piva … ovšem samozřejmě nejlepší to je, jak nenápadně naznačila Panenka, „v posteli s tvrdým“ ;{)))> na to se ovšem nejdřív musí sehnat ta pravá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Já nejraději odpočívám venku na lehátku,když je hezky,ve stínu,pozoruji mraky,poslouchám včely,ptáky,prostě relaxuji.Jinak doma v posteli,pustím si relaxační hudbu,a za chvíli spím.Jenže to jde jenom když nejsou děti doma,což je málokdy.A když tak relaxuji s dětmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nejraději odpočívám na dvorku na své houpačce a taky ve své postely.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Odpočívám rád doma na sedačce v obýváku.Moje žena ale musí být pryč protože je to rušivý element a stresor.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Pokud je příjemné počasí (svítí sluníčko, je teplo apod.), ráda odpočívám venku. Lehnu si na lavičku a pozoruji přírodu kolem. Pokud je počasí nepříznivé, velmi ráda odpočívám v posteli a u toho koukám na televizi, nebo další volba je gauč v obýváku a také ta televize 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Na dvorku mám tam takové pěkné zátiší a když je zima tak mám doma takový pěkně hluboký ušák,který by ,už potřeboval přečalounit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

na gauči u televize a nebo venku na zahradě na houpací lavičce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Pokud to jde ,tak s kamarádem na rybách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Zajímalo by mě, zda odpočívám ve vězení za pokus o ublížení na zdraví, když jsem 21. března vyhodil Mazdu z dálnice? Nebo jsem u moře?

před 5040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

jak chceš,odpočívej třeba jako fortin

před 5039 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek