ivera45

Kde nejraději odpočíváte?

Nejlepší odpověď
kropitko

V posteli.

Další odpovědi
quentos

na pohovce s knížkou a hudbou, ve scrabble klubu u dobrého piva … ovšem samozřejmě nejlepší to je, jak nenápadně naznačila Panenka, „v posteli s tvrdým“ ;{)))> na to se ovšem nejdřív musí sehnat ta pravá

Džanička

Já nejraději odpočívám venku na lehátku,když je hezky,ve stínu,pozoruji mraky,poslouchám včely,ptáky,prostě relaxuji.Jinak doma v posteli,pustím si relaxační hudbu,a za chvíli spím.Jenže to jde jenom když nejsou děti doma,což je málokdy.A když tak relaxuji s dětmi.

panenka

Nejraději odpočívám na dvorku na své houpačce a taky ve své postely.

ten který je

Odpočívám rád doma na sedačce v obýváku.Moje žena ale musí být pryč protože je to rušivý element a stresor.:-)

Jahoda

Pokud je příjemné počasí (svítí sluníčko, je teplo apod.), ráda odpočívám venku. Lehnu si na lavičku a pozoruji přírodu kolem. Pokud je počasí nepříznivé, velmi ráda odpočívám v posteli a u toho koukám na televizi, nebo další volba je gauč v obýváku a také ta televize 🙂

oskar

Na dvorku mám tam takové pěkné zátiší a když je zima tak mám doma takový pěkně hluboký ušák,který by ,už potřeboval přečalounit.

bubukaa

na gauči u televize a nebo venku na zahradě na houpací lavičce

Michal

Pokud to jde ,tak s kamarádem na rybách.

Pirate_of_D1

Zajímalo by mě, zda odpočívám ve vězení za pokus o ublížení na zdraví, když jsem 21. března vyhodil Mazdu z dálnice? Nebo jsem u moře?

kropitko

jak chceš,odpočívej třeba jako fortin