nyjono

Kde nejlépe u trasy metra A zaparkovat bezplatně auto na celý večer?

V plánu je návštěva divadla.
Zatím to vypadá, že asi zaparkuju na Čerňáku. 🙂 vím, že tam A nejezdí a počítám s přestupem. Pokud se neobjeví lepší varianta.

Dík.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak zcela jistě to půjde od Skalky po Strašnickou, možná i kolem Želivárny by to šlo (nad vjezdem do nemocnice ze Šrobárovy, ale nejsem si tím jistý). Od Flóry už ne, tam je všechno v zónách, myslím.

Další odpovědi
ivzez

Kterého divadla?

Možná by se dalo zaparkovat v okolí Hradčanské nebo v Dejvicích.

Doplňuji:
Co zkusit podzemní garáže pod Národním divadlem?

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Klub+L%C3%A1vka+par­kov%C3%A1n%C3%AD&npsic=0­&rflfq=1&rlha=0&rllag=50­085978,14416012,631&tbm=­lcl&ved=2ahUKEw­jM3N-tw7TkAhWGfFAK­HZ7IDHkQtgN6BA­glEAQ&tbs=lrf:!­2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_u­i:3&rldoc=1&biw=1011&bih­=607#rlfi=hd:;si:;mv:!1m­2!1d50.10034429999­9996!2d14.4389545!2m2­!1d50.075548!2d14­.4057066;tbs:lrf:!2m1!1e­3!3sIAE,lf:1,lf_u­i:3

Klaproth

Ze kterého směru hodláš do hlavního města přichvátat? Bez této informace se asi kloudné rady nedočkáš. Já v pohodě parkuji na Zličíně.

nyjono

ivzez, dík, asi by to šlo, ale jízda centrem Prahy v odpolední špičce mě fakt neláká.
Na Skalce a metrem to bylo úplně v poho.

nyjono

Tak to vypadá, na parking u Alberta v Goyově ulici, ze Skalky metrem na Staroměstskou.
Pokud tedy nemá Albert zavírací parkoviště. Když tak nějakou ulici vedle.
Alien díky, díky, díky.

nyjono

Klaproth, protože píšu o parkování na Čerňáku, lze předpokládat, že přijedu z té strany.

nyjono

ivzez, Klub Lávka.