Elaela

Kde nejlépe prodávat auto veterán?

Zajímá mne kde zjistit jaká je prodejní cena veterán auta, a kde jej případně prodat pochopitelně za nejvyšší cenu?

Odpovědi
Schluker

Cenu urcuje trh. Nejsnazsi je podivat se, za kolik se prodavaji podobna auta na internetu. Pokud je to vyslovene unikat, pak je mozne obratit se na znalce nebo aukcni sin, ti jiz odhadnou cenu.

Dalsi moznosti je nabidnout vuz primo, treba na veteranskych forech.

vysmek ondra

Ozvi se na https://www.veteran-prodej.cz/ Doopravdy se vyznají a mám s nimi výborné zkušenosti.