Milda7

Kde nejlépe inzerovat pronájem bytu? Díky

Nejlepší odpověď
mojitek

Zkuste to vyvěsit v supermarketech­.Pak ještě na netu :
Hyperinzerce.cz
Annonce.cz
Bazos.cz
Sbazar.cz

Další odpovědi
Drap

Nejlepší jsou inzertní nástěnky v místě bydliště, popřípadě lokální tisk

sanskrybastr

Jojo, myslím si, že nejlepší volbou jak inzerovat pronájem bytu jsou stránky jako hyperinzerce, nebo třeba sreality. Případně docela dobrá alternativa je například tato stránka: https://www.psn­.cz/property/pro­najem-bytu

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

MikaStien

Jsem docela spokojená s www.inzercefan­tasy.cz, osobně jsem tam prodala zahradní domek, hlavně jsem se nemusela registrovat

Sairus

Pronájmy frčí na www.ulovdomov.cz