jirka F

Kde nejčasteji nakupujete obuv?

Nejlepší odpověď
anonym

c) tržnice,vietnamská prodejna

Zjistil jsem, že sice u vietnamců boty vydrží méně, po jistých zkušenostech jsou pro mně výhodnější.
Můj zeťák nechtěl boty od vietnamců a koupil si v normálním krímě za 2500Kč.Syn si koupil boty od vietnamců za 250 Kč.Syn v nich chodil v zimě, v létě, hrál s nimi fotbal a za rok a půl měl odchlýpnutou podrážku.Zeťák v nich chodil jenom do práce a také po roce a půl mu odešla podrážka.Když je reklamoval, tak mu řekli, že v nich chodil v nevhodném počasí.
Pak jsem se mu smál, protože syn mohl mít za ty peníze deset let každý rok nové boty kdežto on je měl jen na rok a půl.

Další odpovědi
Nechápavé

a) specializované prodejny

Deichmann apod..

gecco

a) specializované prodejny

Chleba taky nekupuju v rybárně…
😉

anonym

e) jinde

U Bati. Mám na to!

chachar1922

a) specializované prodejny

Sportisimo, John Garfield

mosoj

e) jinde

V potravinách.

GM

a) specializované prodejny

e1232851@trb

a) specializované prodejny

anonym

a) specializované prodejny

Adidas, kožené věcičky, armyshop (mám dvoje nové kanady z bazaru „u Karla“).

ReHu

a) specializované prodejny

Pokud tím speciálním myslíš prodejny obuvi či sportovního vybavení.
Později vybírám obchod podle druhu obuvi a následně vzhledu, pohodlí a také zkušenosti s kvalitou a zárukou.
Zeťákovi lahnyho by možná stačila změna prodejny nebo značky. Nejde jen to, jestli u boty drží podrážka. Asi bych si hodně rozmyslela, jestli u vietnamců kupovat boty na zimní procházky na horách. Někde je i sníh.
A u Bati si také vždycky nevyberu.

AAmila

a) specializované prodejny

I když mají velmi pěkné boty v batě, řekla bych, že většina jich je tam nekvalitních.
Dále mám ráda tamarris nebo sportisimo :)

Lamalam

a) specializované prodejny

arygnoc

e) jinde

u řezníka?

NelieM

a) specializované prodejny

Office Shoes, Humanic, A3 Sport atd.

ReHu

AAmila > jakou prodejnu to myslíš?
Baťa je ten Baťa, ne ta Baťa.

Lamalam

lahny > nejde o to, jak dlouho boty od Vietnamců vydrží, ale o to, jak si v nich zhuntuješ nohy.