butterbarina

Kde nechat vyrobit galanterní kovové přívěšky?

Zdravím, potřebovala bych vyrobit asi 300 kusů komponentů (podobného typu jako na obrázku) dle vlastního návrhu z nějakého galanterního kovu či nerezové oceli. Znáte nějakou firmu v ČR či okolí, která se tímto zabývá?
EDIT: Hledám výrobce komponentů na míru, fotka je pouze ilustrační.

Odpovědi
dubraro

Možná by se něco našlo na Bleších trzích v Praze, bývají tam prodejci s takovým zbožím.

nyjono

Zkus se zeptat v některé z prodejen korálků, zda ti nedají ( i když dost pochybuji) kontakt na dodavatele.
A i tak to bude pekelně drahý. Výroba tak malé série se hodně prodraží. Nejvíc buda asi stát forma.