slad08

Kde nebo jak sehnat sponzory?

Co vše musím pro to udělat?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Sponzory musíš navštívit a oslovit. Z dotazu neni jasné, čeho se sponzorování má týkat.

Další odpovědi
anonym

Nejdřív musíš vymyslet, co sponzorům nabídneš – jak známo ´ani kuře…´.
A pak prostě najít ty vhodné*) sponzory a ty oslovit – a – v dobrém smyslu – ´otravovat´ tak dlouho, až ti nějakým darem přispějí.
___
*) podle typu akce, na niž ´dary´ sháníš – na podporu zdravého životního stylu nehledej mezi výrobci likérů a cigaret
😉