www

Kde nastavit v Opera Mini 7.1 češtinu? Díky!

Češtinu má podporovat, ale v nastavení jazyky (Languages) ne a ne najít ☹
Doplňuji:
Stahoval jsem to ze Sosej a uvádějí češtinu: www.sosej.cz/Sof­tware/Mobilni-aplikace/Aplikace-do-mobilu/Java-aplikace/Opera-Mini

Nejlepší odpověď
beer

Řešil jsem to ne tak dávno a na Stahuj skutečně češtinu pro některé mobily neuvidíš.
Teprve na jejich stránkách http://www.ope­ra.com/cs/mobi­le/mini si vybereš přímo pro verzi typ telefonu, před stažením najdeš verzi s češtinou a pak už to jede.
P.S.: nakonec jsme se stejně vrátili do předchozí verze – pro onen hloupý mobil byla totž lepší..

Další odpovědi
Bedy

Mám pocit, že se ta česká verze musí přímo ze stránek Opery stáhnout. Když tak ve svém mobilu či tabletu zadejte http://m.opera.com a tam si stáhněte českou verzi (budete se muset k ní trošku proklikat asi).
Doplňuji:
Lepší je vždy stahovat z oficiálních stránek výrobce a pokud to máte pro mobil či tablet, tak přímo v něm, protože na stránkách Opery mají autodetekci, takže by se měla stáhnout verze pro Vaše zařízení.