jungle-be

Kde nastavím v Samsung galaxy Ace vibrace?

Kde nastavím v Samsung galaxy Ace vybrace ? Ne při příchozí SMS a volání, ale při projíždění mobilem. Děkuji za rychlé odpovědi
Doplňuji:
Pro Pino76 : ano myslím hmatvou odezvu (možno i tlačítek). když jsem v tich vybracích tak tam je na výběr : Vždy, Nikdy,Pouze v tichém režimu a pouze,pokud není v tichém režimu..Vše sem zkusil,ale hmatová odezva je frt bez vibrace..

Nejlepší odpověď
anonym

Takze: z vychozi obrazovky Menu/Nastaveni/Zvuk a polozka Vibrace nebo Hmatova zpetna vazba (nevim uplne presne co myslis tim „projizdeni mobilem“)
Doplňuji:
Jestli myslíš nastavení vibrace tak, že to bude vibrovat úplně při každém doteku, tak to nejde. To už záleží na každé aplikaci zvlášť, jak je nastavitelná. Třeba klávesnici si tak nastavit můžeš. Musíš jít do nastavení klávesnice.