JájsemRaibek

Kde naleznu soubory?

Včera jsem zapojil kabelem do PC telefon-android. PC nalezl dvě nové jednotky – telefon a kartu.
Prošel jsem veškeré složky v telefonu i na kartě, ale nikde jsem nenašel rádio, které normálně mám.
Jde o to, že kamarád koupil telefon údajně s rádiem a nemá ho tam. Tak jsem si říkal, že pokud bych v mém našel a zkopíroval do jeho telefonu mohlo by to fungovat. Jenže jsem na mém nikde nenašel.
Kde může být jinde umístěné nebo jinak nechápu jak to ovládám bez jakéhokoli souboru.
Nechal jsem si zobrazit i skryté složky a nikde nic. Nebo je ještě nějaká skrytá kterou není vidět?

Nejlepší odpověď
jáára

rádio mu nepůjde i když je HW přítomen.
taky sem to zkoumal (minulý týden) není šance to rozchodit.

Abys viděl co je v ROM, potřebuješ root práva.

Další odpovědi
David111

Rádio je zřejmě v jádru systému. Jinak stačí asi nainstalovat aplikaci.

JájsemRaibek

Jen doplním, že sice lze stáhnout rádio, ale to je internetové a bez wifiny nejde.
Já mám na mobilu normálně připojím sluchátka, kliknu na ikonu a hraje.

jáára

pošlu ti aplikaci FM rádio, ale stejně mu to nebude fungovat.
napiš co to je za telefon? ten co na něm rádio nejde

https://mega.co­.nz/#!M5MyARoD!52Ej­pQu2YK0uout9hlUS4cnGtu­V9QVeVYsuXW0wH7qs

jáára

ono s tím má něco do činění Google. mám dojem, že jak používáme čistej android a root, tak rádio prostě není. řešilo se to na XDA ale nijak to nedopadlo a je to už dlouho.
když si nahraju stock ROM, tam tam rádio bude. ale to mi za to nestojí.