Michal Kole

Kde nakupují jídlo, prostředky na mytí velké organizace jako psychiatrické léčebny, hotely? V samoobsluze přes ulici?

Nejlepší odpověď
briketka10

ve Velkoobchodních skladech a mají
s nima uzavřené smlouvy o nákupu
zboží na fakturu ..
to my nakupujeme v sámoškách a
Hypermarkech, ale u nás už sámošku
není vidět možná tak na vesnici :)

Další odpovědi
badisko

maji sve dodavetele ..to jsou teda otazky takhle navecer…!!

Rocker

Naše škola nakupuje čistící a hygienické potřeby přímo z velkoobchodu,smlou­vu s nimi nemáme,ale už od nich nakupujeme spoustu let a máme slevy.

Bedy

Co byst od takovýho imbecila čekali… nejradši bych mu dal ban za tapetování a spamování…

nimbus4

Při příští hospitalizaci v PL Dobřany Ti to personál ochotně vysvětlí.