barenka24

Kde nakupujete pro děti?

Nejlepší odpověď
Drap

Potraviny v potravinách, boty v obchodech s obuví, sportovní potřeby ve sportu, něco na internetu a tak různě.

Další odpovědi
da ny

Pro jak staré děti?
Potraviny, oblečení. boty, hračky, knihy,, na sportovní činnosti…???
V různých kamenných obchodech nebo v internetových.
Oblečení do 3 let, hodně v Pepco, H&M, NKD, C&A aj.

Mishelka78

Záleží co máš na mysli? Není to moc specifikovaná otázka…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mishelka78

Já když jsem čekala syna tak jsem spoustu věcí objednávala ze stránky postylky-vybaveni.cz

barenka24

jéé, super díky za tip. Ty jo tam toho fakt je. Koukala jsem jen tak zběžně, aspon mám večer co dělat 😁

barenka24

Aha, pravda. Měla jsem na mysli vybaveni pro kojence.. všeho druhu, začínám se po nečem koukat tak chci super třeba i kamenný obchod nebo e-shop.. 🙂