Ji1rka

Kde nakoupit elektro s množstevní slevou?

Dobrý den,
jsem z Brna a chtěl bych koupit zhruba 50 USB kabelů a asi stejný počet power bank. Nejsem firma ani živnostník, ale chtěl bych dostat množstevní slevu. Díval jsem se na internetu, ale nic moc jsem nenašel. Nemáte někdo tip na nějaký velkoobchod nebo obchod. Předem Vám děkuji za odpovědi.

Odpovědi
gecco

…„množstevní sleva“ … nespočívá ani tak v množství (tedy počtu kusů), ale finančního objemu…
Tedy – 50 ks USB kabelů je, víceméně, ´nic´…
50 ks PB by mohlo něco znamenat…
Ale pro velkoobchod to – jako jednorázový, neopakovaný, náhodný obchod, pořád není nic moc…
___
Zkus oslovit maloobchody v okolí – ideálně ty, které nabízejí tu PB, kterou budeš poptávat – a domluvit se na ceně přímo vůči konkrétní tvé poptávce…
😉

Arne1

Zkus v KrPoli www.krup.cz, třeba to pro ně bude zajímavé. Nebo libovolný obchodník s výpočetní technikou (třema Comimpex na Lesné). Sleva je vždy o dohode