milablond

Kde najit svobodneho prince na bilem koni? Jak jste se seznamili vy?

Nejlepší odpověď
marci1

Zkus nehledat prince, ale třeba „zahradníka“. A on se objeví neboj.:-))

Další odpovědi
led

Král svlékl plášť královský,
sňal z hlavy korunu,
obléka halenu…
hledej prince mezi lidem,
ne v oblacích.
Za peníze, koupiš majetek,
jenom lásku ne.
I když nejezdí na bílem oři,
lež sedlá pouze kolo své…
nekoukej na obal, to vidíš ve fimech…
hledej srdce a čistou mysl.
Či je princ a či chuďas,
vic je jeho duše, schopnost lásku dát…

zjentek

hledej normálního chlapa, kde ti nehrozí, že spadneš z koně a nabiješ si držku
Doplňuji:
já se seznámil u koní a tam moc princezen není

anonym

Sice princ nejsem,ale koně mám.....
jen ale houpacího

pondělí

Neboj princ,neprinc,za pár let budeš mít svého partnera za lumpa,který nemá na tebe čas,chlastá a miluje tvou kamarádku,takže je jedno koho si vezmeš,důležitější je,jak s ním budeš zacházet