22aa

Kde najít starou mp4 alespoň z r. 2010? V nabídce je uvedené: platba předem nebo zamluveno nebo mají nový cetky.

Kde najít starou mp4ku alespon z roku 2010 všude mají bud platba předem nebo je zamluvena nebo mají nový cetky proč?

Dobrý den.
Mám problém s mp4 přehrávačema.
Servis mi říká že si musím koupit slabou cetku z roku 2019 a nevím kde seženu alespon mp4ku z roku 2010.
Problém je veliký,bud to mají na platbu předem nebo je zamluvená nebo když du do heuréky tak mají jenom jednoduchý neboli dětský nebo slabý cetky z roku 2019 bez displeje nebo se slabým displejem (hejbací modrý sluchátka na displeji místo tvrdšího skla neboli silný displej mají slabý křápy.)
Není v modě platit předem neboli se nechat okrást?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Dochy

Sorry, málokterý produkt vydrží v obchodech 10 let. Hledej v bazarech (aukro apod)

anonym

to má jednoduchý důvod. Protože jen cvok by dnes kupoval něco co má v každém mobilním telefonu v daleko lepší podobě, mp3 a mp4 přehrávače prostě už netáhnou a není zájem to sem dovážet a prodávat. Uvědom si jak tyto přehrávače byly omezené třeba v podpoře formátů, zatímco u mobilních telefonů (i těch nejlevnějších pod 1500Kč s androidem) bez problémů přehraješ jakýkoliv formát, jakoukoliv extenzi včetně třeba mkv, mka, ogg, se kterými jednučelové přehrávače mívaly problémy … Natož pak deset let staré modely, no to je úplný nesmysl dnes prodávat a kupovat …

Edison

… heureka nic nemá!!! Heureka je srovnávač obchodů!!! A proč si kupovat starou cetku, která nic neumí??? Proč nové nic nevydržej? Protože za ROK nebudou umět to, co přijde!!! Proč to nebudou umět??? VÝVOJ!!!! Za 100 let (jen a půl lidského života, 4 generace…) nebude nikdo tušit, co jsou MP4!!! Natož, aby bylo do toho někde něco k sehnání!!!

22aa

Vždyt jo já hledám bazarový. Aukro táta neví jak se ten výrobek kupuje. My jsme brali ze singapuru mp4ku a vůbec mi nepřišla. Mě napadlo ještě bazoš nebo s bazar spousta neznačkových křápů stejně jako na heuréce.

Dochy

heuréka není bazar. Na aukru jako kdekoli jinde. Jen některé věci lze koupit rovnou, jiné jsou v aukci (nabídneš cenu, po skončení aukce se vyhodnotí kdo nabídl nejvíc, ten vyhrává)

22aa

A TO MÁM SI HRÁT Z ROBOTEM Z BUDOUCNOSTI NEBOLI S HRAČKOU STO LET ZA IPICEMA NEBO OC?

Edison

Milionkrát jsme ti řekli, že se máš vykašlat na tyhle věci a jít mezi lidi!! Co chceš? Abychom Ti potvrzovaly tvoje nesmyslný výlevy?