Avatar uživatele
22aa

Kde najít starou mp4 alespoň z r. 2010? V nabídce je uvedené: platba předem nebo zamluveno nebo mají nový cetky.

Kde najít starou mp4ku alespon z roku 2010 všude mají bud platba předem nebo je zamluvena nebo mají nový cetky proč?

Dobrý den.
Mám problém s mp4 přehrávačema.
Servis mi říká že si musím koupit slabou cetku z roku 2019 a nevím kde seženu alespon mp4ku z roku 2010.
Problém je veliký,bud to mají na platbu předem nebo je zamluvená nebo když du do heuréky tak mají jenom jednoduchý neboli dětský nebo slabý cetky z roku 2019 bez displeje nebo se slabým displejem (hejbací modrý sluchátka na displeji místo tvrdšího skla neboli silný displej mají slabý křápy.)
Není v modě platit předem neboli se nechat okrást?
Děkuji. 22aa.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1721 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Sorry, málokterý produkt vydrží v obchodech 10 let. Hledej v bazarech (aukro apod)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

to má jednoduchý důvod. Protože jen cvok by dnes kupoval něco co má v každém mobilním telefonu v daleko lepší podobě, mp3 a mp4 přehrávače prostě už netáhnou a není zájem to sem dovážet a prodávat. Uvědom si jak tyto přehrávače byly omezené třeba v podpoře formátů, zatímco u mobilních telefonů (i těch nejlevnějších pod 1500Kč s androidem) bez problémů přehraješ jakýkoliv formát, jakoukoliv extenzi včetně třeba mkv, mka, ogg, se kterými jednučelové přehrávače mívaly problémy … Natož pak deset let staré modely, no to je úplný nesmysl dnes prodávat a kupovat …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

… heureka nic nemá!!! Heureka je srovnávač obchodů!!! A proč si kupovat starou cetku, která nic neumí??? Proč nové nic nevydržej? Protože za ROK nebudou umět to, co přijde!!! Proč to nebudou umět??? VÝVOJ!!!! Za 100 let (jen a půl lidského života, 4 generace…) nebude nikdo tušit, co jsou MP4!!! Natož, aby bylo do toho někde něco k sehnání!!!

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Vždyt jo já hledám bazarový. Aukro táta neví jak se ten výrobek kupuje. My jsme brali ze singapuru mp4ku a vůbec mi nepřišla. Mě napadlo ještě bazoš nebo s bazar spousta neznačkových křápů stejně jako na heuréce.

před 1721 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

heuréka není bazar. Na aukru jako kdekoli jinde. Jen některé věci lze koupit rovnou, jiné jsou v aukci (nabídneš cenu, po skončení aukce se vyhodnotí kdo nabídl nejvíc, ten vyhrává)

před 1721 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

A TO MÁM SI HRÁT Z ROBOTEM Z BUDOUCNOSTI NEBOLI S HRAČKOU STO LET ZA IPICEMA NEBO OC?

před 1701 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Milionkrát jsme ti řekli, že se máš vykašlat na tyhle věci a jít mezi lidi!! Co chceš? Abychom Ti potvrzovaly tvoje nesmyslný výlevy?

před 1701 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika