Seberbo177

Kde najit sociopatickou holku?

Ta se kterou si píšu je sice fajn ale vztah nehledá, kde hledat takové „běžné“ sociopatické holky? Vim že jich asi moc není, ale tak půl procenta není vyloženě málo.. Může mnou klidně manipulovat nepotřebuji ji na vztah jen bych si prostě s takovou holkou chtěl popovídat v reálu, pokud by to šlo.

Odpovědi
annas

Víte, kdo je sociopat? Dotyčný jedinec trpí poruchou osobnosti.
Sociopat je náchylný k projevům vzteku, nemá empatii. Píšete o setkání v reálu, jenže se vám to nemusí vyplatit. Jeho chování je často nepředvídatelné.

"Nerespektují a narušují práva druhých, mají nedostatek výčitek nebo empatie a vykořisťovatelský a manipulativní charakter.“

Nevím, co od opisování čekáte,

" Sociopat navazuje své vztahy důkladně, aby své partnery přiměl k tomu, aby se mu podrobili ve všech ohledech. S osobou, se kterou udržuje romantický vztah, zachází ve společnosti jako s královnou, aby se k ní druhý den za zavřenými dveřmi mohl chovat jako k onuci. Musí dosáhnout svého."

https://www.bu­sinessanimals­.cz/sociopat-nebo-psychopat-nenechte-se-od-nich-porazit/

Dopisování – třeba na Annonci
https://www.an­nonce.cz/sms-a-dopisovani.html

Justin1

http://www.psycho­seznamka.cz/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Seberbo177

Annas – pletete si to, nemluvim o psychopatovi. Sociopat ma všechny pocity.

annas

Seberbo177,

je vidět, že jste si nepřečtl informace v odkazu, který jsem vložila. Psychopat je něco jiného než sociopat. Umím číst, i když některé jedince znám.

Pokud se domníváte, že psychologové neznají reakci sociopatů, tak napište autorovi článků, že nemá pravdu.

O pocitech jsem nic nepsala, ale o vztek je cit, stejně jako empatie. Je rozdíl mezi city a pocity.

Seberbo177

Sociopati jsou jiní, psychopaty nesnáším ale dost sociopatů je schopno empatie a lasky v omezeme.míře mám na mysli tyto sociopaty.