Nancy Novotn

Kde najít různé variace filmu Pýcha a předsudek?

Hodně jsem si olíbila film Pýcha a předsudek Viděla jsem verze z roku 1980, 1995 a 2005 Ráda bych ale také shlédla jiné, méně známější verze, které jsem se dočetla že existují (Např.z roku 1940, 1952, 1967 atd…) Ale bohužel jsem je nikde nenašla, ačkoliv jsem hledala snad všude na internetu Chtěla jsem se tedy zeptat jestli někdo nevíte kde je třeba stáhnout nebo tak… Předem děkuji za jakoukoliv odpověď :)

Odpovědi
iceT

Zkus Pýcha, předsudek a zombie, existuje film i knižní verze. Film se mi líbil, knihu jsem zatím nepřečetla.