Pavel CZ

Kde najít práci?

Znáte nejake webove stranky,kde hledat praci? Krome jobs.cz, prace.cz, dobraprace.cz, nabidky-prace.cz a take krome pracovnich agentur. Diky.

Odpovědi
LuciJe

Myslím, že nemá smysl zde vypisovat dlouhou řádku webů. Pokud do vyhledávače google.com zadáte slovo práce, zobrazí se Vám odkazy na poměrně značné množství webů s nabídkami zaměstnání.

CTTON

Určitě bych zkusil www.superrychla­prace.cz na výběr je tisíce pracovních pozic. Narozdíl od konkurenčích webů je to zcela zdarma a je tu jen jedna reklama, takže se můžete bez jakéhokoliv rušení pustit do hledáni vaší vysněné práce!

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

MacinaN

To nevypadá špatně. Dík za tip. To mně se zase v minulosti dost osvědčil tento pracovní portál: https://www.hit­prace.cz/ Své současné zaměstnání se mi povedlo najít právě tam a zatím jsem v něm moc spokojená. 🙂